logo
hypotekarny-poradca 2-3-izbove-byty parkovacie-miesta

Projekt

Komplex bytových domov Galanta West je situovaný v severozápadnej časti mesta Galanta v príjemnom a tichom prostredí neďaleko poľnohospodárskych pozemkov. V celom areáli sa nachádza 6 samostatných bytových domov, ktoré odrážajú architektúru súčasnej doby. Atraktívna lokalita ponúka obyvateľom moderné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou len desať minút od centra mesta.

V blízkosti bytového komplexu sa nachádza škôlka, základná škola, gymnázium, nemocnica, pošta, knižnica a väčšie nákupné centrum. Najmenších obyvateľov určite poteší moderne vybavené detské ihrisko a väčší ocenia aj možnosť vychutnať si malé občerstvenie alebo kávičku v miestnej kaviarni / cukrárni. V celom areáli je bezproblémové parkovanie a obyvatelia bytového komplexu sa môžu každý deň potešiť aj pohľadom na bohatú exteriérovú zeleň.

Byty Galanta Byty Galanta

Tvorcovia moderného konceptu bývania v Galanta West kládli veľký dôraz aj na úsporu energií a starostlivosť o životné prostredie. Pri výstavbe všetkých bytových domov využili možnosť vykurovania a ohrevu teplej vody pomocou neďalekého geotermálneho prameňa. Táto vízia pretavená do reality už takmer desať rokov výrazne šetrí peňaženky tunajších obyvateľov.

Projekt pochádza z dielne architektonickej kancelárie Ing. Arch. Vranka – Bautech a nesie v sebe ideálnu kombináciu prvkov modernej architektúry s lokálnymi pomermis. Jednotlivé bytové jednotky majú rôzne dispozičné riešenia a usporiadania, ktoré dokonale reflektujú požiadavky súčasných obyvateľov.

Lokalita a poloha

Komplex bytových domov Galanta WEST je situovaný na pozemku nachádzajúcom sa v tichej časti mesta Galanta, v jej severozápadnom okraji. Zo severovýchodnej strany je ohraničený dvojpruhovou obojsmernou komunikáciou – ulicou Hodská, z juhovýchodnej strany susednými pozemkami, ktoré sú poľnohospodársky využívané. Na druhej strane z prístupovej komunikácie do komplexu sa rozprestiera nemocnica. Niekoľko minút prechádzkou sa nachádza škôlka, základná škola, gymnázium, pošta, knižnica či nákupné centrum. Vzdialenosť do centra mesta je približne 10 minút.

Na ploche viac ako 10,5 tis.m2 vznikne komplex, tvorený z troch samostatne stojacich bytových domov, nazvaný Galanta WEST. Takto zvolená dispozicia budov má vytvoriť príjemné prostredie na bývanie doplnené občianskou vybavenosťou ako sú obchody, služby, aktivity voľného času.

Kontakt

PH Galanta s.r.o.

Karola Duchoňa 2439/5B
Galanta 924 01
Slovenská Republika
 
mob: +421 905 10 50 19
          +421 905 455 938
email: mares@galantawest.sk

Zastupujúca realitná kancelária

ABBEY, s.r.o.

Nemocničná 612/39
92401 Galanta
Slovenská Republika
 
Roman Tuška       0905 10 50 19
Marián Šinkovič    0905 455 938
email: tuska@galantawest.sk

Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac o cookies